«Нове серце» допомагає кременчужанам

Громадська організація «Нове серце», яка не так давно почала свою доброчинну діяльність у Кременчуці, започаткувала низку соціальних проектів, спрямованих на підтримку незахищених верств населення. Насамперед у полі зору «Нового серця» – діти військовослужбовців, сироти, переселенці із зони АТО, інші пільгові категорії.

Нещодавно представники громадської організації відвідали дитячу лікарню. Вони привезли дітлахам подарунки. Даний захід став приємною і несподіваною подією для дітей. Вони з радістю відкривали подарункову коробку, в якій були іграшки, книжечки, зубна паста і щітка, браслети і прикраси, ігри, канцелярське приладдя та багато різних корисних речей.

Також ГО «Нове серце» влаштовує дитячі свята у подвір’ях будинків. Так, на майданчику в районі Другого – Третього Занасипу волонтери громадської організації влаштовують для дітлахів рухливі ігри, конкурси малюнків на асфальті тощо.

Користуються популярністю також спортивні ігри, які влаштовує для молоді «Нове серце». До складу громадської організації входить чемпіонка Полтавської області з настільного тенісу Світлана Карпук, яка залюбки ділиться своїм досвітом.

Крім того, ГО «Нове серце» допомагає нужденним кременчужанам. Волонтери надають їм продуктові набори, а для дітей – сиріт подарунки та іграшки.
Для тих, хто нараз потребує одягу, відкриті двері офісу організації за адресою вулиця переяславська, 55-А. Там вони можуть підібрати собі необхідні речі.

Для активної молоді «Нове серце» поводить туристичні походи. Треба лише виявити бажання, усі заходи організація здійснює безкоштовно. Серед них тренінги на різноманітні теми, куди запрошують бізнесменів, учителів, цікавих людей.

З діяльністю громадської організації «Нове серце» можна ознайомитися на Інтернет-сайті організації http://interkremen.org/

Все по темі: «Нове серце»  Громадська організація 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин