У Кременчуці відремонтований «Кугуар» передали військовим

КрАЗ-«Кугуар», який кілька разів потрапляв під обстріли, був підірваний фугасом, проте зберіг життя всього особового складу, відремонтували та передали військовим, що знову вирушають у зону АТО.

Відремонтований КрАЗ-«Кугуар» урочисто передали на ПАТ «АвтоКрАЗ» військовим Луганського прикордонного загону для продовження служби у зоні АТО сьогодні, 31 липня.

На ремонт автомобіля знадобилося близько 3 місяців. Основна причина – довелося довго чекати на запчастини. А замінювати було що: знадобилися і новий двигун, і коробка передач, і кузов, і ще багато іншого.

Крім того, під час ремонтування пошкоджений автомобіль «осучаснювали» – додавали ті новинки, яких ще не існувало на час складання машини . А також зробили висновки для удосконалення майбутніх моделей.

На кременчуцькому автомобільному підприємстві відремонтували вже більше 20 військових автомобілів.
«Ця машина добре виконує своє основне завчання – зберігає життя особовому складу», – зазначив військовий Юрій, який доправить «Кугуар» до місця призначення.

За статистикою, у машинах виробництва кременчуцького автомобільного заводу не загинула жодна людина.

Наразі «КрАЗ» поставив близько 1000 одиниць військової техніки нашим військовим, 300 з них – цього року. Крім того, планують, що до кінця цього року їх буде близько 1000, зазначив генеральний директор ПАТ «АвтоКрАЗ» Роман Черняк.

Фоторепорта Дмитра Бабця дивіться ТУТ.

Все по темі: «КрАЗ»  «Кугуар»  зона АТО 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин