Міністру інфраструктури показали, що можуть виготовляти у Кременчуці на вагонному заводі

31 липня Крюківський вагонобудівний завод відвідав міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. Голова правління підприємства Анатолій Шабала ознайомив його з виробничим процесом, починаючи з конструкторських задумок, і завершуючи виробничими потужностями. Також міністру продемонстрували зразки готової продукції.
Міністру інфраструктури показали, що можуть виготовляти у Кременчуці на вагонному заводі
Серед них – сучасний тривагонний приміський приміський дизель-поїзд, який створений за кошти підприємства. Він успішно пройшов усі випробування, що дозволило отримати дозвіл на його серійне виробництво. А Львівська залізниця вже замовила один потяг.

Міністру показали також готовий вагон для міжнародних перевезень габариту RIC, вагон-ресторан, багажний і спальний вагони. Анатолій Шабала запевнив, що на заводі створено повну лінійку пасажирських вагонів усіх типів, міжрегіональні швидкісні двосистемні електропоїзди «Тарпан», які вже рік працюють на залізниці, міжрегіональний поїзд локомотивної тяги, поїзди метрополітену, ескалатори, а також ходові частини для всіх видів вагонів та поїздів метрополітену.

Крім того, КВБЗ є потужним виробником вантажних вагонів.

Андрій Пивоварський зазначив, що на українській залізниці наразі числиться 100 тисяч вантажних вагонів. З них 30 тисяч – це просто металобрухт, яких потрібно передати підприємствам на переробку. А замість них необхідно виготовляти нові вагони. Так що потенційно для КВБЗ є фронт робіт. Хіба що не вистачає політичної волі. Але вона має з’явитися, запевнив міністр.
Міністру інфраструктури показали, що можуть виготовляти у Кременчуці на вагонному заводі
Насамкінець йому продемонстрували зразок абсолютно нової техніки, яку спроектували і виготовили фахівці вагонобудівного заводу. Це автономний банно – пральний комплекс на базі автомобіля КрАЗ. Його можна використовувати, як у зоні АТО, так і, скажімо, у геолого–розвідувальних експедиціях, або у віддаленій від цивілізації місцевості. Цю техніку також оцінили позитивно.

Все по темі: Крюківський вагонобудівний завод  міністр інфраструктури 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин