Міністру інфраструктури показали, що можуть виготовляти у Кременчуці на вагонному заводі

31 липня Крюківський вагонобудівний завод відвідав міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. Голова правління підприємства Анатолій Шабала ознайомив його з виробничим процесом, починаючи з конструкторських задумок, і завершуючи виробничими потужностями. Також міністру продемонстрували зразки готової продукції.
Міністру інфраструктури показали, що можуть виготовляти у Кременчуці на вагонному заводі
Серед них – сучасний тривагонний приміський приміський дизель-поїзд, який створений за кошти підприємства. Він успішно пройшов усі випробування, що дозволило отримати дозвіл на його серійне виробництво. А Львівська залізниця вже замовила один потяг.

Міністру показали також готовий вагон для міжнародних перевезень габариту RIC, вагон-ресторан, багажний і спальний вагони. Анатолій Шабала запевнив, що на заводі створено повну лінійку пасажирських вагонів усіх типів, міжрегіональні швидкісні двосистемні електропоїзди «Тарпан», які вже рік працюють на залізниці, міжрегіональний поїзд локомотивної тяги, поїзди метрополітену, ескалатори, а також ходові частини для всіх видів вагонів та поїздів метрополітену.

Крім того, КВБЗ є потужним виробником вантажних вагонів.

Андрій Пивоварський зазначив, що на українській залізниці наразі числиться 100 тисяч вантажних вагонів. З них 30 тисяч – це просто металобрухт, яких потрібно передати підприємствам на переробку. А замість них необхідно виготовляти нові вагони. Так що потенційно для КВБЗ є фронт робіт. Хіба що не вистачає політичної волі. Але вона має з’явитися, запевнив міністр.
Міністру інфраструктури показали, що можуть виготовляти у Кременчуці на вагонному заводі
Насамкінець йому продемонстрували зразок абсолютно нової техніки, яку спроектували і виготовили фахівці вагонобудівного заводу. Це автономний банно – пральний комплекс на базі автомобіля КрАЗ. Його можна використовувати, як у зоні АТО, так і, скажімо, у геолого–розвідувальних експедиціях, або у віддаленій від цивілізації місцевості. Цю техніку також оцінили позитивно.

Все по темі: Крюківський вагонобудівний завод  міністр інфраструктури 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин