“Укртранснафта” розпрощалася з Лазорком. Покарали винних?

Акціонери ПАТ “Укртранснафти” 3 серпня припинили повноваження Олександра Лазорка у зв’язку із закінченням терміну дії контракту. Про це повідомив виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” Андрій Пасішник в Facebook.

“Хочу офіційно повідомити мітингувальників, іх вимоги по покаранню винних потроху виконуємо, як і обіцяв.
Збори акціонерів Укртранснафти сьогодні прийняли доленосне рішення – не продовжувати трудових відносин з паном Лазорко і припинити його повноваження 10 серпня 2015 року у звязку з закінченням терміну діі контракту.
Саме за його керівництва резервна нитка, яка живіть нафтою Кременчуцькій НПЗ була спустошена і тепер на період аварій, або серьйозних ремонтів повязаних з зупинкою прокачки основним нафтопроводом – завод змушено залишається без поставок сировини”, – йдеться у повідомленні.

Він також нагадав про офіційне звернення до керівництва “Укртатнафти” повернути частину технологічної нафти зі зберігання у резервний нафтопровід задля ритмічного безаварійного функціоннування системи забезпечення заводу сировиною.

“Нагадую, ми офіційно звернулися до керівництва Укртатнафти повернути частину технологічноі нафти зі зберігання у резервний нафтопровід задля ритмічного безаварійного функціоннування системи забезпечення заводу сировиною.
Але, нажаль, Ваше керівництво, яке вивело Вас на мітинг про це Вас забуло проінформувати. Так що свідомі заводчани мають пікетувати своє керівництво й вимагати повернути нафту для запуску резервного нафтопроводу. Далі буде..”, – написав А.Пасішник.

Нагадаємо, 19 березня наглядова рада “Уктранснафти” тимчасово відсторонила Олександра Лазорко від виконання обов’язків голови правління компанії.

Все по темі: ПАТ "Укртранснафта"  Укртатнафта 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин