Мешканці Крюкова власноруч розчистили берег Дніпра від очерету

 

Саме через це мешканці були приємно здивовані, коли голова Крюківської районної ради Віктор Бражаненко відгукнувся на запрошення місцевого активіста Олексія Волошина.

Олексій Волошин нагадав, що в районі кафе “Пальміра” в Крюкові ще з часів минулої влади ведуться роботи з облаштування спортивного майданчика. На сьогодні вже активно використовуються волейбольні майданчики, футбольне поле. Проводяться змагання різних рівнів з ініціативи як спортивного комітету, так і самих спортсменів.

«Нам приємно, що наші діти мають змогу займатися спортом, що саме на майданчиках проходить їх вільний час, а не десь в провулках за сумнівними заняттями. Здійснено значний обсяг робіт і частково ми, мешканці району, доклали до цього зусиль. Однак, як би було добре, якби на додачу до зробленого ще й надати змогу дітям та дорослим, які частенько приходять поганяти м’яча, скупнутися після тренувань. Зараз це практично неможливо. Очерет поріс майже на всіх проходах до води, пісок вкритий ракушняком і вздовж берегу гостре каміння. Нам, мешканцям, уручну це зробити складно, але для влади, котра має в розпорядженні техніку, це робота одного дня», – зазначає один із присутніх.

А тому засукали рукави та у вихідних заходилися чистити берег від очерету та каміння власними силами вручну.

Все по темі: берег  мешканці  очерет 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин