Неплатоспроможний ПАТ “Укргазпромбанк” придбав бізнесмен з ОАЕ Хамід Сьєд Салахуддін

Єдиний акціонер Primestar Energy FZE – громадянин Індії та резидент Об’єднаних Арабських ЕміратівХамід Сьєд Салахуддін (Hameed Syed Salahuddin). Таким чином, після завершення угоди щодо придбання акцій ПАТ “Укргазпромбанк” він стане єдиним кінцевим власником банку.

“Перед погодженням Національний банк України провів ідентифікацію компанії та її акціонера, перевірив їхню ділову репутацію та фінансовий стан, який виявився достатнім для купівлі банку. Було вивчено фінансову звітність компанії за останні 3 роки, аудиторські висновки щодо звітності,  інформацію щодо коштів на банківських рахунках власника тощо”, – йдеться в повідомленні Нацбанку.

Нагадаємо, що 12 червня 2015 року були внесені зміни до “Положення про порядок реєстрації та ліцензування банків, відкриття відокремлених підрозділів”, якими було суттєво підвищено вимоги до інвесторів неплатоспроможних банків. Згідно з внесеними змінами розмір власних коштів особи, яка має намір стати кінцевим власником істотної участі в неплатоспроможному або перехідному банку, повинен бути не меншим, ніж 500 млн. гривень.

Згідно Закону України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб” новий власник банку має протягом місяця після укладання договору відновити показники платоспроможності та ліквідності ПАТ “Укргазпромбанк”. Після завершення процедуридокапіталізації НБУ проведе інспекційну перевірку банку на предмет приведення його діяльності до вимог законодавства та виконання умов договору купівлі-продажу.

Все по темі: неплатоспроможний  угода  ьанк 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2020 П’ятниця
20 Лютого, 2020 Четвер
19 Лютого, 2020 Середа
більше новин