Експерти розподілили країни за менталітетом

Група психологів і соціологів склала карти світу, за якими можна судити про менталітет мешканців тієї чи іншої країни, повідомляє Кореспондент.net із посиланням на naked-science.
 1. Рівень інтелекту
Цю карту щодо 113 країн світу склали професор психології Річард Лінн і професор політичних наук Тату Ванханен. Країною з найвищим IQ на ній виявився Сінгапур.

2. Оплачуваний декрет
Ця карта заснована на даних, зібраних соціологом зі США Джоді Хейманн. Вона показує, в яких країнах матерям надається оплачувана декретна відпустка і скільки вона триває. Серед країн, що не піклуються про благополуччя матерів, виявилися США, де відпустка з догляду за дитиною зовсім не оплачується. Також в цьому списку виявилися Палау, Науру, Папуа – Нова Гвінея, Самоа, Тонга, Ліберія і Сурінам.

3. Щільність населення
Найбільш численними народами наразі є індійці та китайці, теж до п’ятірки найбільш “тісних” країн увійшли Монако, Сінгапур, Ватикан, Мальта і Мальдіви.

4. Ставлення до іноземців
Карта складена за доповіддю про тенденції в сфері глобального туризму, опублікованою в рамках Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), що відбувся у 2013 році. Протягом року фахівці ВЕФ зверталися до жителів різних країн з питанням: “Наскільки бажані іноземні гості у вашій країні?”. За підсумками опитування вдалося з’ясувати, що гостей найменше чекають у Росії, Болівії і Венесуелі, тоді як найгостиннішими виявилися Ісландія, Нова Зеландія та Марокко.

5. Свобода преси
Даний показник щорічно оцінює по всьому світу організація “Репортери без кордонів”. Для цієї мети вона надсилає опитування у світові новинні агентства, а також рядовим журналістам, кореспондентам, дослідникам, юристам і активістам у сфері захисту прав людини. У 2013 році найбільш вільними виявилися Фінляндія, Нідерланди, Норвегія, Люксембург і Андорра. Росія зайняла в цьому списку 148 місце.

6. Індекс миролюбності
У 2012 році Інститут миру, Центр миру і Сіднейський університет оцінили обстановку в різних державах за 22 параметрами, які враховували як внутрішні фактори (рівень насильства, злочинність та ін.), так і зовнішні: міжнародні відносини, витрати на військові потреби і т.д. У п’ятірку найбільш миролюбних країн увійшли Ісландія, Нова Зеландія, Данія, Канада і Японія. Росії дісталося 153 місце з 158-ми можливих.

7. Сполучення з найближчим великим містом
Карта, опублікована в журналі NewScientist, показує всі важкодоступні місця на планеті. Вона заснована на кількості часу, який необхідно витратити (за допомогою будь-якого виду транспорту), щоб дістатися з цих місць до населених пунктів з населенням від 50 тис. осіб і більше. Були враховані фактори, що уповільнюють пересування (перетин кордонів, особливості ландшафту і ін.). З’ясувалося, що 10% території нашої планети розташована в дуже поганій транспортній доступності – час на дорогу до найближчого міста складе тут більш як 48 годин. Найбільш віддаленим виявився Тибет, а саме точка з координатами 34.7°N, 85.7°E. Щоб дістатися звідси до міста Лхаса або Корла, знадобиться три тижні. З цього часу машиною можна пересуватися тільки добу, решту часу доведеться пройти пішки.

 

Все по темі: велике місто  декрет  іноземці  інтелект  свобода преси  щільність населення 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
2 Квітня, 2020 Четвер
1 Квітня, 2020 Середа
31 Березня, 2020 Вівторок
більше новин