Стаціонарні телефони подорожчають на 17%

За словами прес-секретаря Нацкомісії Тетяни Ліговської, “Укртелеком” наполягав на піднятті тарифів до 25-26%. Однак регулятор погодився збільшити тільки на 17,5%.

“Вже четвертий рік поспіль в “Укртелекомі” вуалюють бажання більше заробляти збитковістю компанії. Насправді важко сказати, настільки ця компанія збиткова”, – говорить “Знай” Сергій Скиба, експерт автоматизованих ринків зв’язку консалтингової компанії AFS.

Для того, аби налагодити мобільний зв’язок, потрібно постійно підтримувати роботу ретрансляторів, які можуть виходити з ладу від сильних поривів вітру, перепаду температури тощо.

“Також треба утримувати кол-центри, пункти продажу послуг. Я вже не кажу про обладнання і серверні. Із цього всього в “Укртелекому” є лише останнє. Замість ретрансляторів кабель, який не потрібно обслуговувати так часто”, – уточнює він.

Тарифи на телефонний зв’язок “Укртелеком” підвищує п’ятий рік поспіль, відколи компанія перейшла із державної власності у приватну.

“Зараз ця компанія належить фірмі “Еріс”, а послуги телефонної лінії надає компанія олігарха Ріната Ахметова “Вега”. “Укртелеком” вже б давно підвищив ціни у кілька разів, але його менеджмент побоюється, що тоді багато українців відмовляться від дротового зв’язку”, – каже експерт.

Нагадаємо, зараз для міських жителів абонплата за стаціонарний телефон становить 27 грн, для селян – 18 грн.

Все по темі: подорожчають  Стаціонарні  телефони 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин