Псевдокридитори ошукали кременчужан на понад 200 тис. грн

У ході оперативно-розшукових заходів міліціонери встановили, що протягом 2013 – 2015 років група осіб, будучи представниками юридичних осіб, діяли під виглядом кредитної спілки, ошукуючи клієнтів.

Останні орендували офіси у Кременчуці, а потім розміщували оголошення про надання кредиту за 15 хвилин. Своїх клієнтів кредитори ошукали.

Потерпілі вносили передоплату на рахунки, що слугувало підтвердженням платоспроможності останніх. При цьому жоден кредит видано так і не було. Щоразу клієнт отримував відмову в кредитуванні, а внесок просто не повертався.

В офісах шахраїв міліціонери провели санкціоновані обшуки.

Обшук було проведено і у центральному офісі, розташованому в іншому місті. Саме звідти велася координація всієї діяльності групи.

Розпочато кримінальне провадження за статтею 190 частиною 4 Кримінального кодексу України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).

За скоєне учасникам загрожує позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років із конфіскацією майна.

«На даний час викрито схему вчинення шахрайств, встановлено учасників групи, задокументовано їх протиправну діяльність. Зараз основною задачею є встановити людей, які потерпіли від «фірм-кредиторів» – повідомив Денис Захарченко, керівник міліції Кременчука.

До уваги потерпілих!

Інформацію щодо діяльності цих організацій та заяви від потерпілих, відносно яких були вчинені шахрайства, можна повідомити до Кременчуцького МВ УМВС України в Полтавській області або за телефоном «102». При собі ви повинні мати документи, які підтверджують факт укладення угоди з даними організаціями. Про це нагадує прес-служба  Кременчуцького МВ УМВС України в Полтавській області.

Все по темі: кредити  обшуки  рахунки 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин