Два українські фільми поборються за “Європейський Оскар”

 

Документальна стрічка “Все палає” та ігрова “Під електричними хмарами” висунуті на здобуття премії Європейської кіноакадемії. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сайт премії.

Картина українських режисерів Олександра Течинського, Олексія Солодунова та Дмитра Стойкова “Все палає” у категорії документальних фільмів змагатиметься з такими всесвітньовідомими стрічками, як “Погляд тиші” Джошуа Оппенгаймера та фільмами авторів із Швейцарії, Данії, Іспанії, Угорщини та інших країн. “Все палає” – перша повнометражна документальна робота режисерів. Музику до фільму написав київський композитор Антон Байбаков.

Фільм “Під електричними хмарами” Олексія Германа в категорії ігрових стрічок боротиметься з польською кінокартиною “Тіло” Малгожати Шумовської, “Клас корекції” Івана Твердовського (Росія), “Голуб, який сидів на гілці та міркував про життя” Роя Андерсона (Швеція, Франція, Німеччина, Норвегія), “Казка казок” Маттео Гарроне (Італія, Великобританія, Франція) та іншими. “Під електричними хмарами” знята у копродукції України, Росії та Польщі. Стрічка вже здобула “Срібного ведмедя” міжнародного кінофестивалю “Берлінале”. Також була відзначена роботу українського кінооператора-постановника Сергія Михальчука та його російського колеги Євгена Прівіна.

Минулого року приз Європейської кіноакадемії здобула українська стрічка “Плем’я” Мирослава Слабошпицького. Це був перший “Євро-Оскар” в історії України.

Все по темі: Оскар  український кінематограф  фестиваль  фільм 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин