142 партії подали документи до ЦВК для участі у місцевих виборах

«Документи від 10 політичних партій, що надійшли до ЦВК, оформлені з порушенням встановлених вимог закону «Про місцеві вибори», – мовиться у повідомленні ЦВК.

Інші 132 партії подали документи щодо участі у місцевих виборах згідно з вимогами українського законодавства, зазначили у Центрвиборчкомі.

Не пізніш як за 34 дні до дня голосування ЦВК має оприлюднити перелік політичних партій, які братимуть участь у місцевих виборах.

Місцеві вибори у більшій частині України призначені на 25 жовтня. Вони не відбудуться на тимчасово окупованих територіях на Донбасі і у Криму, а також іще в деяких місцевостях неподалік лінії протистояння на Донбасі, де вони відкладені з міркувань безпеки.

Донецькі сепаратисти заявили, що, всупереч мінським домовленостям, мають намір провести власні «вибори» 18 жовтня. У луганському збройному сепаратистському угрупованні «ЛНР» теж заявили, що проведуть власні «вибори», окремі від решти України, тільки 1 листопада.

Мінські домовленості, зокрема, остання з них – Комплекс заходів, передбачають, що вибори на тимчасово окупованих територіях на Донбасі мають відбутися на підставі законодавства України.

Згідно з чинним українським законодавством, місцеві вибори у тимчасово окупованих частинах Донецької й Луганської областей наразі не призначені.

 

Все по темі: 142 партії  вибори  документи  ЦВК 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет