У Кременчуці визначився претендент у виборі керуючої компанії індустріального парку «Центральний»

Було проведено відкриття конвертів із пропозиціями, наданими на участь у вищевказаному конкурсі. Процедура проводилася у присутності представників кампанії-предендента, представників депутатського корпусу Кременчуцької міської ради,  працівників виконавчих органів влади, комунального підприємства «Кременчукінвест».

Оскільки претендент на участь у конкурсі був один – ТОВ «Аріал Сервіс» – і ним було надано необхідний пакет документів відповідно до вимог чинного законодавста,  майже одноголосно проголосували за те, що відкриття пакету документів претендента на конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» у місті Кременчук відбулося.

Члени конкурсної комісії проголосували також за те, що на наступне засідання зберуться вже за тиждень, до цього часу будуть вивчати, подані на конкурс документи.

Компанія – претендент на виконання функцій керуючої компанії індустріального парку «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» у місті Кременчук ТОВ «Аріал Сервіс» показала коротку відео презентацію свої діяльності.

Віктор Калашник зазначив, що вибір керуючої компанії – це дієвий крок до втілення у Кременчуці в життя такого важливого проекту, який дасть можливість  не тільки підняти економіку, а й  створити додаткові робочі місця для сотень кременчужан. Керівник міста висловив сподівання, що усі документи, надані на конкурс відповідатимуть необхідним умовам і невдовзі Кременчук таки отримає керуючу компанію, яка й займатиметься у подальшому створенням індустріального парку, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

 

Все по темі: «ЦЕНТРАЛЬНИЙ»  індустріальний  керуюча  компанія  Кременчуці  парк  претендент 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин