«Океан Ельзи» випустив новий кліп

Група «Океан Ельзи» випустила новий кліп на пісню «Життя починається знов». У відео група вирішила об’єднати короткометражний фільм і соціальну рекламу.

Загальна ідея відео народилася в ході обговорення зйомок Святославом Вакарчуком, Володимиром Шкляревського (режисер-оператор кліпу) і Віталієм Клімовим (продюсер зйомок), повідомляє ZAXID.NET.

Автор ідеї кліпу, Святослав Вакарчук, зазначив: «Під час обговорення мені на думку спала така класична порівняльна картина між тим, як поводять себе люди старшого віку в Україні та люди такого ж віку в західному світі. У нас незалежно від соціального статусу, матеріального достатку, старші люди почуваються більш пригніченими, ніж на Заході, чи, наприклад, в Індії, де рівень життя подекуди значно нижчий, ніж у нас. Отже, справа не стільки і не тільки в добробуті, матеріальному забезпечені, а в більш відкритому, щирому ставленні до життя, а також у таких базових цінностях, як особиста внутрішня свобода і взаємоповага незалежно від віку, статусу та поглядів».

«Цим нашим відео хотілось показати, що незалежно від того, як складаються обставини – у кожного особисто, у суспільстві в цілому, – є привід над чим задуматись, що згадати, проаналізувати та не має жодного приводу нічого не робити. Адже, на мою думку, щасливими стають ті, хто за жодних обставин не опускає руки», – вважає Вакарчук.

Зйомки кліпу проходили влітку під Києвом. У кліпі задіяні актори Юрій Міхно, Василь Шепель, Віктор Швець, Валентина Гришокіна, Тамара Яцемірська, Ніна Галєна, Ігор Шуб, Владлен Портніков, Володимир Галєна, Лідія Пономарьова, Анатолій Борисенко, Жанна Анікєєва, Микола Бутковський, Артур Асланьян, Марія Бондаренко, Маргарита Качулова, Віталій Богачек, Роман Вискребенцев, Поліна Носихіна, Олена Сікорська.

У зйомці масової фінальної сцени – концерт «О.Е.», на якому зустрічаються герої кліпу, взяли участь фани групи.

До речі, першими слухачами пісні «Життя починається знову» стали поранені бійці, які лікуються у львівському військовому госпіталі. Святослав Вакарчук, відвідавши їх, подарував  флешки із піснею ще до того, як вона з’явилась в ефірі радіостанцій та телеканалів.

Все по темі: Вакарчук  музика  Океан Ельзи  соціальна реклама  фільм 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин