NASA знайшло на Марсі рідку воду

Вчені NASA на прес-конференції заявили про наявність на Марсі рідкої води. За словами співробітників американського космічного агентства, потоки, які періодично утворюються на “червоній планеті”, можуть бути утворені водою. Темні утворення шириною в п’ять і довжиною близько ста метрів були вперше виявлені в 2010 році.

Аналізуючи відображення ними світла, команда з восьми вчених прийшла до висновку, що ці потоки складаються з мінеральних солей, які легко всмоктують вологу. Наявність води є найбільш вірогідним поясненням появи цих потоків. На Марсі, як відомо, був лід. Рельєф планети сильно “прикрашений” шрамами, що з’явилися через давні потоків води.

Дослідження стало першим, яке доводить, що на Марсі дійсно є існування рідкої води. Вода залишила виразний хімічний слід. Команда вчених не знає, звідки надходить вода чи скільки її там ще. Може бути, що сіль захоплює вологу з атмосфери Марса, щоб створити рідку воду або може бути, що лід всередині Марса тане і просочується вгору.

У будь-якому випадку, це захоплюючий доказ того, що на Марсі потенційно може існувати життя і “червона планета” може стати новим притулком для людей.

Все по темі: вода  вчені  Марс 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
28 Лютого, 2020 П’ятниця
27 Лютого, 2020 Четвер
26 Лютого, 2020 Середа
більше новин