Учасники АТО на сесії обласної ради вимагали відставки начальника Кременчуцького військового ліцею

Про численні порушення з боку нинішнього начальника цього навчального закладу Валерія Марченка, а також про те, що за останні три роки ліцей прийшов в занепад і став звичайним фізкультурним інтернатом,  з трибуни сесії Полтавської обласної ради, яка пройшла 2 жовтня, повідомив представник громадської організації «Всеукраїнська  спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій»  Максім Березін

Він також нагадав, що у цьому навчальному закладі зовсім знецінено ставлення до військового фаху, якщо раніше до 80% відсотків випускників вступали до вищих військових навчальних закладів, то в нинішньому випуску таких було ледь більше 10%.

Окрім того, перебування дітей у ліцеї небезпечно для дітей, бо за останні три роки спостерігається травмування дітей.  А музей ліцею, який славився не лише в Кременчуці, а й за його межами, і зібраний зусиллями попередника Володимира Полякова, розкрадено, багато експонатів (дуже цінних) зникли невідомо де.

Разом з Максимом Березіним  вимагати відставки начальника військового ліцею Кременчук приїхали бойові побратими. Члени цієї громадської організації Анатолій Лук’янчук (голова), Антон Ляхов. Артур Мазілкін, Сергій Бєлаш, Леонід Негаєв, а також кременчуцький правозахисник Олег Биков. Щоб на проблеми ліцею звернули увагу вони прийшли в сесійний зал.

Так, як Кременчуцький військовий ліцей обласного підпорядкування, то його діяльність контролюють депутати. Тож в одному із депутатських запитів, який на цій, останній сесії Полтавської обласної ради, розглянули народні обранці йшлося про подальше існування цього ліцею. Його подав Степан Бульба.

А губернатор Полтавщини Валерій Головко запевнив, що йому відомо про порушення в Кременчуцькому військовому ліцею. І прямо на засіданні сесії передав голові Полтавської облради Петру Вороні подання , в якому йдеться про дострокове розірвання трудового контракту з начальником Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради Валерієм Марченком.

У поданні йдеться, що за останні роки на адресу Полтавської облдержадміністрації надходять скарги від батьків, від громадськості, щодо численних порушень етики поведінки керівника учбового закладу, відсутності дисципліни, контролю пересування дітей, недбале збереження зброї та інше.

«Обладміністрацією проведено перевірки за цими зверненнями. Факти підтвердились», – йдеться у поданні. Та головне через недбале виконання обов’язків пана Марченка у ліцеї мали місце 3 факту травмування учнів.

Отримавши це подання, голова облради Петро Ворона повідомив, що найближчим часом вирішиться питання про розірвання трудового договору з Валерієм Марченком і буде оголошено конкурс на заміщення посади.

Проте кременчуцькі учасники АТО впевнені, що Валерія Марченка має бути ще притягнено до кримінальної відповідальності і збираються звертатися до правоохоронних органів.

Окрім того хлопці, які пройшли війну, впевнені, що керувати ліцеєм має Володимир Поляков, який раніше працював на посаді начальника. «Він рік воює на сході країни, кому, як не йому навчати підростаюче покоління», – позиція учасників АТО.

Варто нагадати, що Кременчуцький військовий ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою був заснований в 1999 році в приміщенні колишнього дитячого садка. У  2000 році ліцей отримав статус обласного. Крім іншого, тут була створена єдина в місті військова бібліотека, зібрана єдина в області колекція військової форми, діяв військовий музей. Майже всі випускники обирали військовий фах. Багато з них беруть участь в антитерористичній операції, серед них є Герої, які віддали життя за незалежність України.

До 2012 року керівником ліцею був Володимир Поляков. Після звільнення з посади навчальний заклад почав занепадати, престиж серед молоді його знецінився.

Все по темі: ліцей  сесія  учасники АТО 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин