У Кременчуці закрились 2 школи і з’явився новий проект

Чому стоси написаних віршів – це ще не показник поета, просте та зрозуміле пояснення літературних термінів та того, як правильно писати вірші. І, що не менш важливо, як правильно їх декламувати, – так, щоб вони зачепили, знайшли відгук і викликали оплески слухачів, – усе це показував, розказував та цьому вчив молодих та творчих кременчужан Павло Жидков під час майстер-класу.

«Цей проект був покликаний на те, щоб спонукати талановиту молодь до дій і об’єднання між собою і підтримки», – зазначає організатор Ольга Смірнова. І додає, що, імовірно, він знайде своє продовження у нових, видозмінених формах.

А зараз «Ruh Dlya Diy» уже став партнером проекту «Мережа». У його рамках наше місто відвідають відомі українські письменники, серед яких: Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Дмитро Лазуткін, Ірена Карпа, Катерина Бабкіна, Юрій Іздрик, Тарас Прохасько, з презентаціями своїх нових книг.

Так, уже 7-8 листопада до Кременчука приїде відомий український письменник Андрій Любка з презентацією своєї книги «КАРБІД» у рамках цього проекту.

Про подробиці візиту буде відомо пізніше.

Все по темі: Ruh Dlya Diy  письменник  поет  Простір ідей 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин