«Поруч» з білбордів видалити негайно, вирішила Кременчуцька виборча комісія

 

 

За агітацію партії можуть бути покараними власники білбордів.

Сьогодні, 24 жовтня, у «день тиші,  в екстреному режимі було зібрано засідання Кременчуцької міської виборчої комісії, на якому розглянуті ряд скарг кандидатів на пост міського голови і політичних партій на приховану виборчу рекламу партії «Поруч». Скарг було декілька і першу виборча комісія отримала о 14 годині.

Зміст усіх скарг полягав в тому, що у день, коли агітація заборонена у різних районах міста можна було побачити біл –борди із словами «Ставай поруч за Кременчук», з цифрою 8 і галочкою біля неї. А це передвиборний слоган і кольор партії «Поруч» , кандидата в мери Віталія Малецького.

Вимога викладена в скаргах: негайно прибрати всю цю приховану агітацію. А саму партію поруч зняти з виборів.

Зачитавши скарги, члени комісії вислухали аргументи представника «Поручі».

Так представник цієї політичної сили Олена Ворона заявила, що їх партія до вищезазначених біл-бордів не має відношення, а хто їх друкував – вона не знає Також, на її думку, агітації передвиборної на них не розміщено.

Крім того, вона зазначила, що номер вісім – це номер Євгена Корфа в бюлетені на виборах міського голови Кременчука. Проте, що «Поруч»  йде саме під номером 8 у міську раду, змовчала.

Обговорення скарг викликало бурхливе обговорення, як членів виборчої комісії, так довірених осіб і самих кандидатів. На екстрене засідання прийшли 4 кандидати в мери Кременчука і до 10 кандидатів в депутати.

Окрім того було зачитано листа від начальника міліції міста, в якому було зазначено, що правоохоронці  зареєстрували факти розповсюдження політичної агітації в місті і просять комісію прийняти рішення про припинення даних порушень.

В результаті на екстреному засіданні прийняли рішення негайно звернутися до міськвиконкому і зобов’язати комунальників зняти всі агітматеріали, які відображають символіку партії «Поруч».

Окрім того звернутися до правоохоронців з тим,  щоб покарати винних в тому, хто допустив порушення.

До речі, вже після засідання виборчої комісії прибули керівник управління благоустрою Сергій Гаріфов і директор комунального підприємства “Міськоформлення” Володимир Кригін. Пан Гаріфов запевнив, що негайно сповістить всіх власників біл-бордів на яких розміщена реклама, яку асоціюють з партією «Поруч» про її усунення.

Також запевнив, що у разі невиконання вимог з цими власниками буде розірваний договір на розміщення рекламних площин.

До речі, через дві години після засідання кореспондент «Вісника», проїхавшись з центра міста до Пивзаводу не побачила, що йде робота із прибирання бордів із агітацією «Поруч».

 

 

 

 

 

 

Все по темі: агітація  білборди  політика  поруч 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин