Хто працюватиме в Кременчуцькій міській раді нового скликання

Список із 42 депутатів оголосили сьогодні, 29 жовтня, на засіданні Кременчуцької виборчої комісії.

Як повідомив голова Кременчуцької виборчої комісії Руслан Бушман, у Кременчуці на вибори до міської ради було виготовлено  – 178 тис. 372 штук бюлетенів, в списки було внесено 169 тис. 689 виборців. У день виборів отримано виборцями 77 тис. 136юлетенів. Проте не використано бюлетенів 101 тис. 235 бюлетенів.

Урезультаті підрахунків голосів підвели підсумки:

«Громадянська позиція» – 547 голосів – 0,74%

«Європейська партія України» – 1 033 голоси – 1,40%

«Самопоміч» – 4765 голосів -6,48%

Патріот» – 1629 голосів -2,21%

«Радикальна партія Олега Ляшка – 5165 голосів -7,02%

«Оппозіційній блок» – 9604 голоси -13,05%

«Нова держава» – 1379 -1,87%

«ПОРУЧ» – 9322 голоси -12,67%

«Відродження» – 1903 голоси – 2,59%

«Партія простих людей» – 3119 голосів – 4,24%

«Батьківщина» – 5720 голосів – 7,77%

«БПП« Солідарність »- 8156 голосів – 11,08%

«УКРОП» – 7829 голоси – 10,64%

«Совість України» – 233 голоси – 0,32%

«Свобода» – 3136 голосів – 4,26%

«Наш край» – 418 голосів – 0,57%

«Сила людей» – 472 голоси – 0,64%

«Рідне місто» – 8058 голосів – 10,95%

«Воля» – 1 096 голосів – 1,49%

Згідно з офіційними остаточними даними міськвиборчкому, в міськраду проходить вісім партій, які подолали 5% бар’єр.

Депутатами міськради стали:

«Опозіційній блок»:

Микола Порицький

Денис Терещенко

Володимир Грінченко

Руслан Федорченко

Максим Литвиненко

Геннадій Іванян

Костянтин Терещенко.

«ПОРУЧ»:

Віталій Малецький

Руслан Проценко

Микола Бокован

Тетяна Сергієнко

Олена Мусієнко

Зінаїда Проценко

Ольга Усанова

«Солідарність»:

Віктор Калашник

Олександр Яцина

Віталій Котляр

Дмитро Лозовик

Олександр Почтавюк

Руслан Ульянов

«Рідне місто»:

Юрій Гриценко

Олександр Роженко

Сергій Мельник

Володимир Шібашов

Валентина Головко

Олександр Плескун

«УКРОП»:

Оксана Піддубна

Олександр Коркішко

Людмила Котляренко

Олександр Кальченко

Сергій Погрібний

«Батьківщина»:

Олександр Головач

Євген Холод

Ольга Шляхова

Віталій Таценюк

«Радикальна партія Олега Ляшка»:

Дмитро Кавуннік

Валентин Курченко-Гай

Володимир Савченко

Андрій Шевченко

«Самопоміч»:

Анна Павленко

Олександр Прокоп

Валентина Гордєєва.

Все по темі: вибори  кандидати  міськарада 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин