У Кременчуці  дерева,  «порізані» під вибори,  можуть засохнути

Це прогноз начальника міського управління ЖКГ Івана Москалика, який стверджує, що кронуванням дерев мають займатися фахівці, а те, що відбувалось під вибори – незаконно.

Сьогодні на апаратній нараді у мерії нагадали, що у місті коронування дерев проводиться за раніше затвердженим планом, за кошти міського бюджету, можлива розчистка зелених насаджень за сприяння депутатів, проте у будь якому випадку лише під контролем фахівців КП «Благоустрій Кременчка».

«За цей місяць виборів доходило до маразму, як пиляли здуру дерева», – зазначив перший віце-мер Кременчука Віктор Калашник.

Він доручення відповідним службам оцінити обсяг кандидатсько-депутатського обрізання.

Ще один, немало важливий фактор, дерева спиляли, а гілки в дворах залишились. І тепер вони перетворюються на сміттєзвалища серед дворів.

Начальник УЖКГ пан Москалик обіцяє, що їх вивезуть. Та відразу з усіма не вистачає у комунальників сил.

Кременчужани ж обурюються діями деяких кандидатів в депутати, які вже оголошені депутатами, і які наступного дня забули обіцянки.

Так зараз виглядає двір на провулку Гвардійському, де кронування проведено за ініціативи вже депутата , і який ще минулої п’ятниці обіцяв прибрати ці купи гілок.

Все по темі: вибори  дерева  обрізали 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин