У Кременчуці Андрій Любка презентує свою нову книгу «Карбід»

Подія відбудеться у Малій залі Міського палацу культури о 18.00. На зустрічі можна буде придбати «Карбід» й отримати автограф.

Події пригодницького роману «Карбід» розгортаються впродовж паркого й тривожного літа 2015 року, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою.

«Авантюрний роман Любки карколомний і кумедний, сюжет захоплює, але уважного читача може здивувати інше: за пригодами вигаданих персонажів впізнаються реальні контрабандні схеми, що діють на українських кордонах. Бандити, людські органи, наркотики – все це описано настільки детально, що будь-який слідчий чи журналіст може у кримінальних справах і статтях цитувати цей роман цілими абзацами», – зазначає Святослав Померанцев, президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ, що є ініціатором проекту «Мережа», у рамках якого відбудеться цей захід.

У Кременчуці презентація нової книги молодого українського автора відбудеться за підтримки відділу культури та туризму виконкому Кременчуцької міської ради.

 

Довідка

«Мережа» – це проект, що охоплює всю територію України та має представників у 28 містах (серед них 20 – обласні центри), які займаються менеджментом літературно-дискусійних майданчиків на місцях. Протягом найближчого часу планує організувати ще декілька турів усіма містами мережі за участю письменників, з якими співпрацює, а це: Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Юрій Іздрик, Дмитро Лазуткін, Катерина Бабкіна.

Все по темі: контрабанда  Міський палац культури  письменник  роман 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин