На Полтавщині чоловіка за «кохання» з неповнолітньою підпалили разом з машиною

Скандальна «любовна» драма у селі Комендантівка Кобеляцького району закінчилася пробитим черепом коханця та його спаленням разом із автомобілем. 53-річний чоловік їздив до сільської дівчини ромської національності 6 років поспіль.

Про це повідомляє  ktn.com.ua. За словами прийомної матері дівчини, юній особі було 13 років, коли розпочалися амурні з комсомольчанином. Як говорять свідки, машину у яку чоловік забирав свою «коханку» бачили у різних посадках біля села. Прийомна матір запевняє, що, коли дівчина знайшла собі співмешканця той дізнався про любовний зв’язок та попередив комсомольчанина про наслідки.

Гість з міста на погрози не зважив і через деякий час його, вже разом з двома дівчатами, застукали  на гарячому цивільний чоловік дівчини та прийомний брат. Витягли з машини, побили, запхнули в автомобіль та підпалили його. Чоловіка врятував механізатор Олександр, який їхав повз на тракторі. Підозрюваних у злочині затримали правоохоронці, комсомольчанина доставили до лікарні. Дівчата з місця події втекли.

http://ktn.com.ua/2015/11/03/komsomolchanyna-za-amur-pidpalyly-razom-z-mashynoyu/

Все по темі: каханець  неповнолітня  спалили 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин