Названо найбільш шкідливу їжу для дітей

Чіпси названо найнебезпечнішою їжею для дітей, яка найбільше сприяє розвитку ожиріння. Таких висновків дійшла міжнародна група вчених з Університету Дьюка в США та Національного університету Сінгапуру, повідомляє СЕГОДНЯ.ua.

Виявляється, чіпси – це продукт, який володіє надмірно високою калорійністю, але в той же час не насичує організм в повній мірі.

Крім того, шкідливими для дітей виявилися і продукти, багаті жирами і висококалорійні. Вони роблять сильніший негативний вплив на зростаючий організм.

Під час випробування фахівці стежили за харчуванням 4500 дітей і зміною їх індексу маси тіла протягом трьох років.

Разом з тим, дієтологи використовували інформацію, отриману експертами Брістольського університету Великобританії, які досліджували режим харчування дітей та їх батьків в 90-х роках.

Крім чіпсів, з обережністю також слід вживати картоплю фрі, смажену рибу і курку, солодкі та борошняні десерти, перероблене масло і солодкі напої, зокрема газовану воду.

Вчені радять також, щоб запобігти дитячому ожирінню, слід звертати увагу не тільки на калорійність продуктів, але і на наявність жирів у їжі.

За їх даними, для того, щоб уникнути розвитку ожиріння, в раціон слід включити три типи продуктів: м’ясо птиці (несмажене і без панірування), сухі сніданки, що містять велику кількість харчових волокон, і цільнозернові продукти.

Все по темі: діти  калорії  ожиріння  шкода 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин