Унікальне банківське відділення виготовили на колесах КрАЗа

Мобільні відділення «Ощадбанку» на колесах КрАЗу тепер будуть надавати банківські послуги населенню та військовослужбовцям в прифронтових містах і селах. Унікальне банківське броневідділення, аналогів у світі якому немає, створено на базі армійського всюдихідного шасі КрАЗ-63221 (6х6).

За словами глави «Ощадбанку» А. Пишного, новий виріб – повноцінне відділення банку. Автомобіль КрАЗ в якості бази був обраний в результаті відкритого тендеру, участь в якому, крім КрАЗу, брали MAN, Mercedes-Benz, Scania, Ford. Спецмашина на вітчизняному шасі – в рази дешевше, ніж пропонували конкуренти, до того ж володіє високою прохідністю завдяки повному приводу, і зможе проїхати по поганих дорогах і бездоріжжю в зоні АТО. З появою таких мобільних банківських відділень населення почне отримувати банківські послуги прямо на місцях, адже через військові дій і високі ризики для персоналу були закриті 60% відділень «Ощадбанку» у Донецькій та 65% відділень в Луганській областях.

Автомобільні шасі КрАЗ-63221, на яких змонтовані банківські броневідділення, оснащені 360-сильним двигуном Форд-Ecotorq (Євро-5) об’ємом 9 літрів. У складі силового агрегату – зчеплення MFZ-430 і коробка передач 9JS150TA.

Спецвиріб на шасі КрАЗ – повністю автономний. Тут є не тільки супутниковий зв’язок, системи відеоспостереження, а й зона харчування і гігієни, щоб працівники могли не побоюватися за своє життя. Крім цього, в таких КрАЗах є все необхідне обладнання для видачі банківських карт, готівки або пенсій, оформлення депозитів, здійснення перерахувань та інших послуг в автономному режимі. Мобільні банківські відділення повністю броньовані, оснащені сигналізацією і «тривожними кнопками», є система пожежогасіння, кондиціонування, вентиляції, дистанційного зв’язку, переговорні пристрої, автономне електропостачання.

Це не перший випадок, коли на базі КрАЗа створюються спецвироби для надання допомоги в гарячих точках країни. У лютому поточного року броньовані КрАЗ-5233ВЕ були переобладнані для безпечної евакуації мирного населення з територій, що знаходяться під постійним обстрілом терористів.

Все по темі: «КрАЗ»  відділення  Ощадбанк 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин