Американці визначили найненадійніші автомобілі року

 

Американська компанія Consumer Reports назвала найненадійніші автомобілі в найбільш популярних сегментах і класах, повідомляє Кореспондент.net із посиланням на Carscoops. Лідерами в рейтингу стали машини корейських і японських компаній.

Результати були зроблені під час опитування понад 200 тис. респондентів-водіїв. Експерти розпитували їх про те, чи купили б вони знову свою нинішню машину. Також водії давали оцінку своїм авто за рівнем їх комфорту, вартості та іншими характеристиками.

У підсумку в загальному рейтингу найненадійнішим автомобілем став седан Kia Rio. Тільки 40% опитаних погодилися знову його придбати.

Найгіршими кросоверами у своєму класі стали Jeep Compass і Patriot. Також тільки 50% респондентів погодилися купити хот-хетч Hyundai Veloster.

Серед міні-венів найненадійнішим визнаний Nissan Quest – у першу чергу, на думку водіїв, через його високу витрату палива і неякісну обробку салону.

Окрім цього міні-вена в рейтинг потрапили ще два автомобілі цього виробника – сімейний седан Nissan Altima і пікап Nissan Frontier.

Опитані люди зазначили, що в цих автомобілях незручний салон і невиправдано висока витрата палива.

Серед машин преміального сегмента не виправдав очікування автолюбителів седан Mercedes-Benz CLA. Респонденти не оцінили його жорсткої підвіски і занадто компактних розмірів седана.

Все по темі: автомобіль  американці  рейтинг  якість 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин