Порошенко та Яценюк привітали українських волонтерів зі святом

Президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк привітали українських волонтерів з Міжнародним днем волонтера.

Про це повідомляє прес-служби Глави держави та Кабінету міністрів.

“Щорічно 5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди висловлюю щиру подяку всім тим, хто віддає себе благородній, самовідданій і безкорисливій справі й допомагає людям. Адже бути волонтером – це покликання душі”, – зазначив Порошенко, додавши, що Революція Гідності та боротьба проти російської агресії надали нового значення слову “волонтер”.

“Завдяки небайдужості наших співгромадян, їх зусиллям бійці на передовій, поранені в госпіталях, тимчасово переміщені особи і діти, які втратили батьків, отримали всебічну підтримку і допомогу. Маємо унікальний приклад дійсно всенародного волонтерського руху, яким ми пишаємося і з гордістю демонструємо як свідчення єдності України і зрілості громадянського суспільства “, – наголосив президент

Яценюк зазначив, що Міжнародний день волонтера, ініційований Генеральною асамблеєю ООН 30 років тому, став особливим для України.

“Молоді й літні, підприємці та робітники, слобожани і галичани, люди різних переконань зрозуміли, що доля їхньої країни і майбутнє їхніх дітей залежить від них. Волонтери – це ті, хто перші. Хто там, де найважче. Безпрецедентний в українській, і не тільки українській, історії добровольчий рух змінює обличчя нашої країни, засвідчує всьому світу і нам самим зрілість та відповідальність українського суспільства “, – зауважив прем’єр.

Прем’єр побажав українським волонтерам сил, натхнення та ентузіазму, і наповнюватися задумом про процвітаючу, справедливу  й сильну Україну.

«Вісник» вітає усіх кременчужан-волонтерів, які на своїх плечах відчувають всі тяготи війни, які нерідко ризикуючи своїм життям допомагають нашим хлопцям у найгарячіших точках. Нехай вас Господь хранить.

Все по темі: День волонтера  привітали  свято 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Жовтня, 2018 Понеділок
14 Жовтня, 2018 Неділя
13 Жовтня, 2018 Субота
більше новин