«Заживо нас ховати не потрібно» – учасники ліквідації на ЧАЕС

Саме цього дня по всій Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У Кременчуці чорнобильців нараховується близько 2700 чоловік.

Проте самі чорнобильці зазначають, що про них забули. «Про нас не потрібно забувати, ми ще живі», – це говорили вони і щодо того, що «їх заново змусили вчитися, сісти за парту і вчити юриспруденцію», аби захищати свої права, і того, що на центральних всеукраїнських телеканалах сьогоднішній даті не приділено належної уваги.

Що ж стосується ситуації на місцевому рівні, то представники чорнобильських організацій дякували за відремонтоване відділення у 5-ій міській лікарні, вручили Почесну грамоту, квіти та солодощі колективу цього лікарняного закладу та висловили сподівання, що нова влада Кременчука також про них не забуватиме.

У свою чергу заступник міського голови Ольга Усанова звернулася зі словами вдячності до учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС, а також вручила для відділення, де перебувають чорнобильці, комплекти білизни та аромалампу. Також дякували та бажали якнайкращого учасникам ЧАЕС начальник управління охорони здоров’я Максим Середа, керівництво лікарні, представники міських чорнобильських організацій.

Все по темі: 5-а міська лікарня  вшанування  ЧАЕС  чорнобильці 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Жовтня, 2019 Середа
15 Жовтня, 2019 Вівторок
14 Жовтня, 2019 Понеділок
більше новин