Учасників АТО запрошують на реабілітацію

Кременчуцький обласний госпіталь інвалідів війни проводитиме психологічну реабілітацію учасників АТО, повідомляють у прес-службі міськвиконкому.

Лікувальний заклад виграв тендер на проведення психологічної реабілітації учасників  АТО, який проводила Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

За словами головного лікаря Кременчуцького обласного госпіталю інвалідів війни Миколи Литвиненка, 14-ти денний курс реабілітації учасники АТО зможуть пройти безкоштовно. З ними працюватиме потужна команда фахівців, які пройшли спеціальну підготовку  із залученням фахівців з Литовської Республіки: психотерапевт, психіатр, 3 психологи, 6 масажистів, а також лікарі вузьких спеціальностей.

Для реабілітації учасників АТО  працюватиме фізіотерапевтичне відділення та тренажерний зал, проводитимуться індивідуальні і групові заняття.

Наразі у госпіталі проходять курс такої реабілітації 35 учасників антитерористичної операції, до кінця року є можливість надати такі послуги ще 31 особі вищезазначеної категорії.

Направлення на реабілітацію до Кременчуцького обласного госпіталю інвалідів війни можна отримати в управліннях праці та соціального захисту Автозаводської та Крюківської районних рад. Для цього необхідно написати заяву та надати довідку про участь у антитерористичній операції та посвідчення  учасника бойових дій.

Микола Литвиненко також зазначає, що з цими документами можна звернутися прямо до лікувального закладу, спеціалісти якого зроблять з них копії та самі звернуться за направленням до управлінь праці та соціального захисту населення.

Все по темі: госпіталь  реабілітація  учасники АТО 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин