У Полтаві відкрили єдине в Україні відділення для лікування хворих на гострий інфаркт

Відділення для лікування хворих з гострим інфарктом розташоване на 6 поверсі хірургічного корпусу та розраховане на 15 ліжок. До його складу входить блок інтенсивної терапії на 3 ліжка. Воно оснащене сучасним обладнанням для надання інтенсивної терапії хворим, як до операцій так і після. На ремонт витратили близько 4 млн грн.

“Саме від терміну, вчасності та сучасності надання послуг залежить життя людини, яке не потрібно рівняти з вартістю обладнання. Ми будемо переконувати наших депутатів нового скликання, робити для них екскурсії такими відділеннями, щоб показати на стільки сьогодні важливо вкладати гроші медицину високого рівня”, – сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

До відкриття відділення долали чимало зусиль лікарі та ДОЗ ОДА, залучили кошти Світового банку, грантові та обласного бюджету.

Як зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак наразі інфаркт досить омолодився і вже не ефективно цю хворобу лікувати пігулками. А потрібно застосовувати сучасні методики. Тому відділення конче потребує апарат УЗД екстра класу, його вартість понад 2 млн грн.

“У нас вже стентування пройшли більше 100 пацієнтів безкоштовно. Нам же необхідно придбати хоча б 400 шт”, – сказав Лисак.

Відділення розраховане на 15 пацієнтів. Воно працює 24 години на добу.

Тут надаватимуть допомогу хворим на гострий інфаркт та проводитимуть стенування. У відділенні є новітні ангіографічні комплекси. Працюють тут 5-лікарів -хірургів та 2 лікарі-кардіолога.

Все по темі: відділення  інфаркт  лікування  Полтава  хворих 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин