У Кременчуці розбираються із попитом АТОшників на земельні ділянки

У Кременчуці на даний час зарезервовано майже 1000 земельних ділянок, які після внесення змін у Генеральний план міста, будуть виділятися учасникам бойових дій, у тому числі учасникам АТО. На цьому було наголошено на сьогоднішньому засіданні робочої група з питання визначення порядку забезпечення земельними ділянками громадян вищезазначених пільгових категорій, що відбулося під головуванням заступника міського голови Дмитра Кравченка.

Як зазначила керівник управління містобудування та архітектури Олександра Волощенко, наразі тривають громадські обговорення стосовно  змін до Генерального плану Кременчука.  Нагадаємо, що у разі внесення таких змін перша ділянка,  де можуть бути виділені землі пільговикам, розташована в районі вулиці Молодіжної орієнтовною площею 2,6547 га.  Друга ділянка  орієнтовною площею 1,3011 га знаходиться  в кварталі 297,  розрахована орієнтовно на 10 земельних ділянок під садибну забудову, третя – це територія вздовж вул. Тельмана, на якій планувалося створити сквер «Депутатський», орієнтовною  площею 13,4 га – 110 земельних ділянок, четверта – в житловому масиві Млинки-Лашки в кінці вул.  Олеко Дундича та вул. Ульянова орієнтовною площею 2,4415 га  для будівництва і обслуговування 20 житлових будинків, п’ята –  мікрорайон «Озерний», де планується виділити 55 га під садибну забудову орієнтовно – 770 ділянок, шоста – по вул. Котлова від АЗС до садиби № 69-А, орієнтовною площею 20544 м2 –  16 земельних ділянок, сьома – в  районі вулиці Олександра Сербіченка, пров. Чапаєва та вул. Кіровоградської орієнтовною площею 2,2977 – 20 земельних ділянок, восьма – по вул. Пілотів та вул. Космонавтів, це територія колишнього дитячого садка, де може бути виділено 9 земельних ділянок для учасників АТО.

Заступник міського голови Дмитро Кравченко дав доручення керівнику управління земельних ресурсів Ірині Безверхій на наступне засідання робочої групи  підготувати моніторинг місць, які користуються найбільшим попитом серед заявників. Він зазначив, що таку роботу треба провести задля того, аби визначитися з черговістю розподілу загальної земельної ділянки, а саме, в якому місці слід розпочинати поділ території.

Нагадаємо, що відповідно до затвердженого  Положення, у Кременчуці в першу чергу землельні ділянки виділятимуть тим громадянам, які мають статус учасників бойових дій (учасників АТО) та які зареєстровані в місті.

Все по темі: ділянки  Земля  учасники АТО 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин