На Полтавщині перша жертва «свинячого грипу». 13 померло від пневмоній

Одна з причин такого серйозного ускладнення (окрім хронічних хвороб, на фоні яких виникає пневмонія) — це несвоєчасне звернення до лікарів за допомогою

Про це написав у Фейсбуці губернатор Полтавщини Валерій Головко.

«На сьогодні епідеміологічний поріг подолано у 20 з 25 районів Полтавської області. Найскладніша ситуація — в Карлівському районі», – написав губернатор.

В його повідомленні йдеться: на Полтавщині на сьогодні дійсно померли 13 хворих, але не від “свинячого грипу”, а від бактеріальної пневмонії, що виникла як ускладнення після хвороби. Лише в одному випадку під час розтину виявлено висів грипу штаму N1H1, проте його мають підтвердити ще лабораторні дослідження.
Як повідомив сьогодні на апаратній нараді директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, одна з причин такого серйозного ускладнення (окрім хронічних хвороб, на фоні яких виникає пневмонія) — це несвоєчасне звернення до лікарів за допомогою. Хворі самотужки намагаються збити високу температуру, самі “лікують” бронхіт — і лише на 5-6 добу викликають “швидку”. Непоодинокі випадки й відмови від госпіталізації.

«Дорогі земляки, у випадку появи високої температури, різкого погіршення самопочуття не займайтеся самолікування, а звертайтеся до лікарів.
Ще один момент — епідеміологічна ситуація в кожному районі залежить від роботи чи бездіяльності голови РДА, господаря району. Йдеться про кооординацію роботи, точніше співпрацю влади та лікарів у кожному районі, наявність усіх необхідних медикаментів у аптеках, запровадження карантину у освітніх закладах. Тому попередив очільників районів про персональну відповідальність за епідситуацію і бездіяльність. Аж до кадрових висновків. У випадку з Карлівським районом зокрема», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Кременчуці четверо осіб померло від пневмоній

 

Все по темі: грип  пневмонія  смерть 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет