Через 4 роки у всіх українців будуть ID картки замість паспортів, Аваков

25 січня перші двадцять 16-річних хлопців отримали свій перший паспорт – картку з чіпом.  Протягом 4-х років у кожного українця буде такий паспорт.

Про це Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав у Фейсбук.

Станом на 25 січня близько 8000 шістнадцятирічних українців оформили і готові отримати нові паспорти. Розраховую, що в найближчі дні парламент підтримає наш законопроект і по всій країні стартує обмін старих паспортів книжечок на нову сучасну картку-паспорт з чіпом.

Такий новий паспорт, що включає повну ідентифікацію людини і цифровий підпис відкриває можливості для вибухового розвитку сервісів онлайн, створення електронних сервісів в банківських, страхових та інших сферах ..

«У близькій перспективі – такий розумний паспорт, може бути і правами на водіння і медстраховкою і кодом бухгалтерським для операцій .. всім, що передбачимо. І не треба носити з собою купу папірців і посвідчень. Ми заклали можливості до розвитку за рахунок наповнення чіпа!

Ніякої принудиловки, після Закону розповімо про деталі для всіх громадян, але вже зараз такий паспорт готові оформляти 330 з 600 відділень Державної міграційної служби по всій Україні. До кінця року – дооснастити і буде готовність у ВСІХ відділеннях.

Ми тільки почали процес і як у всякому новій справі буде короткий перехідний період, де ми швидше за все будемо відточувати механізми й усувати недоліки – але це реальний процес, який призведе українців до володіння сучасним і зручним інструментом в нашому повсякденному житті! Ми міцно відставали, зате зараз змогли реалізувати одну з найсучасніших технологій для наших громадян!», – йдеться у повідомленні.

Все по темі: Аваков  картки  паспорт 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
28 Лютого, 2020 П’ятниця
27 Лютого, 2020 Четвер
26 Лютого, 2020 Середа
більше новин