У новому році кременчужан «кидали» псевдокредитори та продавці

Поліція не припиняє фіксувати шахрайства у 2016 році.

Із початку року аферисти встановлювали кременчужанам неіснуючі вікна, видавали «казкові» кредити та «розкручували» на гроші в Інтернеті. Саме з такими заявами місцеві мешканці зверталися до кременчуцьких правоохоронців.

Виданню «Вісник Кременчука» прес-офіцер кременчуцької поліції Анна Васенко повідомила, що найбільше кременчужан постраждало через інтернет-шахрайства. Таких випадків зафіксовано 15. На другій сходинці опинилися шахрайства, що стосувалися встановлення мешканцям міста вікон – 10 заяв.
Ще трьох кременчужан аферисти надурили по мобільному телефону, а двом видали несправжні кредити.

Правоохоронці звертаються до усіх кременчужан із проханням бути обережними, не вірити витівкам аферистів, не піддаватися на їхній психологічний тиск. Також завжди звертатися за допомогою до родичів, сусідів або до поліції за номером 102. Якщо вам хочусь щось продати чи нав’язливо запропонувати якусь послугу, ніколи не поспішати з рішенням. Відкладіть справу на потім і поговоріть спочатку з близькими.

Поліція попереджає про такі шахрайства:

Інтернет-шахрайства  

Даний вид шахрайства полягає у незаконному використанні персональних даних користувачів мережі. Шахраї під різними приводами виманюють дані про банківські карткові рахунки (номер платіжної картки, термін дії та додатковий код, який розміщений на її звороті). Маючи таку інформацію, можна легко проводити інтернет-платежі.

Наприклад, людина розмістила оголошення (в Інтернеті, газеті тощо) про продаж якогось товару. Зловмисники телефонують до неї на зазначений номер та просять повідомити дані банківської картки для того, щоб переказати гроші за товар. Натомість із карткового рахунку знімають усі гроші.

Також не купуйте товар через Інтернет, наперед заплативши за нього, купуйте лише накладеним платежем через поштові служби, де ви зможете оглянути товар і в разі чого відмовитись від нього.

 

Шахрайства по телефону

Шахраї телефонують обраній жертві та повідомляють, що близька людина скоїла якийсь злочин чи стала винуватцем дорожньо-транспортної пригоди і перебуває під вартою. Задля звільнення від кримінальної відповідальності їм необхідно терміново перерахувати гроші на вказаний номер телефону або поповнити банківський рахунок. При цьому злочинці вимагають у потерпілих не роз’єднувати зв’язок із ними до того, як їм перерахують гроші. Це робиться для того, щоб жертва не могла зателефонувати до родича і перевірити, чи з ним справді щось сталося. Або можуть телефонувати в ранній та нічний час, коли знайомі та родичі сплять і можуть не взяти слухавку.

У такому випадку відразу телефонуйте до поліції та переконуйтеся, чи насправді ваші знайомі там знаходяться.

 

Встановлення вікон 

У місті почастішали шахрайства зі встановленням населенню металопластикових вікон. Так, по квартирах та домівках громадян ходять люди та пропонують послуги зі встановлення металопластикових вікон. Коли люди погоджуються, ті роблять якісь заміри та беруть гроші наперед (частіше це предоплата) за майбутнє встановлення металоконструкцій. Узявши гроші та надавши незрозумілі договори або папірці з розписками, шахраї зникають.

Тому звертаємо Вашу увагу на те, що даними послугами користуйтесь лише перевіреними та тими підприємствами, які мають свій власний офіс, де ви зможете ознайомитися з їхніми правовстановлюючими документами та буде оформлено відповідний договір у 2-ох екземплярах зі штампом підприємства.

 

Надання швидких кредитів

Надання швидких кредитів без застави насправді обертається присвоєнням так званого першого внеску довірливих людей, а укладена угода — лише консультативними послугами щодо надання кредиту.

Тому кредити оформлюйте лише в банківській установі, яка має відповідні дозвільні документи на проведення даних операцій.

«Зняття причини»

Не дозволяйте незнайомим особам ворожити вам, особливо на цінних речах, грошах. Як правило, ці речі ніколи не повертаються власникам. Пам’ятайте, що жертвами такого роду шахрайства, як правило, стають люди зі слабкою волею, яких спіткали життєві негаразди. Часто в тенета шахраїв потрапляють молоді люди (переважно дівчата).

Тому ніколи не відчиняйте двері незнайомцям та нікому не показуйте, де зберігаєте гроші, пояснюйте дітям, що не слід вступати у перемовини з незнайомими людьми, а також давати незнайомим цінні речі, зокрема мобільні телефони.

 

Все по темі: аферисти  вікна  Інтернет  кредити  шахрайства 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин