У Кременчуці скандал – забудовник хоче звести молодіжний центр у подвір’ї будинку 

Скандал розгорівся на засіданні депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури кременчуцької міськради. На засідання було запрошено мешканців двоповерхового будинку в районі Кременчуцького національного університету імені Остроградського. Вони заявили, що їхня прибудинкову територію всупереч їхнім бажанням було виділено в оренду приватному підприємцю Світлані Ковальовій, яка має намір звести там молодіжний центр. При тому, що на цьому місці розташовані сараї, які є невід’ємною власністю мешканців будинку.

У 2007 році тодішня влада вже надавала даній підприємниці в оренду прибудинкову територію цього будинку. Але мешканці в судах відбили спробу позбавити їх сараїв. Та минулого року вже нинішня міська рада знову надала в оренду цю ділянку ПП Світлані Ковальовій. Тобто, усе пішло по новому колу.

Представник забудовника на засіданні комісії заявив, що має повне право оформити оренду, оскільки мешканці не оформили ОСББ, а тому земля їм не належить. Він також запевнив, що пропонував людям звести комірки у цокольному поверсі новобудови, але вони не погодилися.

Комісія вирішила вивчити додатково дану проблему, але попередньо правда за мешканцями, оскільки саме забудовник мав віднайти консенсус з мешканцями і запропонувати їм такі умови, від яких би ті не відмовилися.

 

Все по темі: Кременчуці  ПП Світлана Ковальова  скандал 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин