Влада у Кременчуці міняється, а «справа Старушко» залишається

На нараду з приводу відселення мешканців аварійного будинку по вулиці Бутиріна, 13 (крім Старушко тут також мешкає сім’я Макарових), під головуванням заступника міського голови Дмитра Кравченка, запросили усіх зацікавлені сторони – саму Євдокію Старушко, представників квартирного управління, архітектури, земельного, депутатів міськради, а також – забудовника від філії «Придніпровських магістральних нафтопроводів» ПАТ «Укртранснафта».

Позиція представників влади полягає в тому, що забудовник має взяти участь у відселенні за власний рахунок людей, що залишилися у аварійному будинку. Тим паче, що це є умовою для початку будівництва. Однак представник УПДМН наполягає, що процедура відселення Старушко почалася ще до того, як підприємство узяло в оренду земельну ділянку під аварійним будинком. І тому відселення має здійснюватися за рахунок комунального підприємства «Квартирне управління». А усі належні кошти на відселення 22 родин УПДМН перерахувало ще у 2007 році.

Тим не менше, Євдокія Старушко виграла усі суди, від першої інстанції, до Верховного суду, які підтвердили, що вона проживає у аварійному будинку на законних підставах. Ніхто її не відселяв, коштів на відселення не виділялося.

Тим не менше, УПДМН на поступки йти не хоче.

Отже, комісія вирішила відпрацювати юридично повернення земельної ділянки у користування місцевої громади, оголосити конкурс на визначення нового забудовника. Тим паче, що в місті є кілька інвесторів, які прагнуть звести будинок на місці аварійного, говорить Дмитро Кравченко. І вони готові відшкодувати УПДМН витрати на розробку проекту та орендну плату.

А що ж має від цього Євдокія Старушко? Їй залишається тільки чекати. Скільки – важко сказати. Але їй не звикати, адже вона вже чекає більше 10 років.

Все по темі: аварійний  будинок  Кременчуці  Старушко 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин