З 1 січня зменшено ставку єдиного внеску

Тобто, з 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим робітникам в розмірі 22% визначальної бази нарахування єдиного внеску.

У випадку, якщо база нарахування ЄСВ не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), і ставки єдиного внеску.

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка ЄСВ застосовується до певної базі нарахування незалежно від її розміру. Також з початку року максимальна величина бази нарахування ЄСВ збільшена з 17-ти до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб або до 34450 грн.

Крім того, відтепер ЄСВ з заробітної плати (доходу) працівників (3,6%) не утримується. Такі зміни внесено Законом України від 24 грудня 2015 №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році».

Все по темі: внеску  єдиного  зменшено  ставку 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Квітня, 2019 П’ятниця
18 Квітня, 2019 Четвер
більше новин