Вечірня сукня і взуття: кременчужани вдягли і взули аферистів

Поліція закликає думати, перш, ніж віддавати гроші.

У Кременчуці до лап шахраїв знову потрапили довірливі кременчужани. Приміром, 26-річний чоловік, знайшов афериста у соціальній мережі «ВКонтакте». Там він побачив оголошення про продаж модного взуття за доступною ціною.

Дізнавшись умови продавця, чоловік перерахував на банківський рахунок невідомого 990 гривень, щоб потім отримати товар. Так йому пообіцяли. Проте зник, як сам продавець, так його і сторінка у соціальний мережі, а разом з цим і гроші чоловіка.

Крім цього, 24-річна кременчужанка продаючи вечірню сукню через Інтернет також залишилася без грошей. До неї зателефонував потенційний покупець, який запропонував перерахувати гроші за товар, а потім забрати його. Не вагаючись жінка повідомила аферисту реквізиту свого рахунку, чим допомогла йому зняти з її рахунку 2000 гривень.

Правоохоронці закликають кременчужан замовляти товар через Інтернет тільки накладеним платежем, а реквізити банківських рахунків вказувати тільки тих, на яких немає коштів. Краще всього, для Інтернет-продажів, відкривати окремі картки.

Все по темі: аферисти  Інтернет  одяг  шахраї 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин