Чекаємо на другу хвилю інфекційних захворювань

 

За повідомленням Кременчуцького міськміжрайоного Управління Держсанепідслужби в місті починаючи з 26 січня спостерігається тенденція щодо стабілізації рівня захворюваність на гострі респіраторні інфекції. Станом на 3 лютого вперше за період погіршення епідемічної ситуації (з 11 січня) фактичний показник захворюваності на ГРІ по місту не досягає епідемічного порога на 9,2%. За день (2 лютого) до медичних закладів з приводу ГРІ  звернулось 255 мешканців міста, за тиждень – 1800 осіб. В місті лабораторно підтверджений поки що 1 випадок грипу типа А (Н1N1).

Серед школярів захворюваність на ГРІ  не досягає епідемічного порогу на 76,9%, не відмічається зростання захворюваності и в порівнянні з попереднім тижнем.

Найбільш ураженою віковою групою серед захворілих на ГРІ є вікова група 30-64 роки (110 захворілих з 255 які звернулися за медичною допомогою з ознаками ГРІ 02.02.16. та 804 особи (45% від усіх захворілих), що захворіло за тиждень). Серед осіб похилого віку реєструється значна кількість захворілих на ГРІ  від 5 до 18 осіб щоденно (протягом останнього тижня). Ця вікова категорія е групою підвищеного ризику щодо розвитку ускладнень після перенесених ГРІ та грипу

Санепідслужба не виключає другої хвилі підйому захворюваності на ГРІ в середині, або наприкінці лютого, тому вкотре нагадує, що не слід переносити хворобу «на ногах». При появі перших ознак захворювання на ГРІ, а саме підвищення температури тіла до 38-390, білю в м’язах, суглобах, головного білю, нежиті, сухому кашлі, негайно звертайтеся за медичною допомогою! Тільки лікар може оцінити стан пацієнта та призначити адекватне лікування. В крайні та місті постійно збільшується кількість летальних випадків від пневмоній, а це ускладнення грипу та ГРІ. Більшість таких випадків пов’язана з досить пізнім зверненням за медичною допомогою та приєднанням вторинної бактеріальної інфекції. Будьте уважні до свого здоров’я!

Лікар  епідеміолог   Л.І.Коровіна

 

Все по темі: друга  захворювань  інфекційних  хвиля 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин