Футболісти «Кременя» в суху розгромили «Рокиту»

Заради справедливості, варто зазначити, що різниця у фізичних кондиціях і зіграності суперників була занадто велика. Більшість гравців «Рокити» взували футбольні бутси в останній раз 20 жовтня минулого року, коли в Пирятині відбувся матч за суперкубок Полтавщини. «Кремінь» перевершував суперників у всіх компонентах гри і в підсумку домігся легкої перемоги з розгромним рахунком.

«Кремінь» – «Рокита» 9 : 0

Голи: Черній 5 ‘ІНП 7′ ІНП 43 ’47’ Тимченко 53 ’56’ Піскун 65 ’66’ ІНП 85 ‘

«Кремінь», 1-й тайм: ІНП, Кунєв, Черній, Остапенко, ІНП, Ентін, ІНП, ІНП, ІНП, ІНП, ІНП. Андрій Олійник в 1 таймі грав за команду гостей.

«Кремінь», 2-й тайм: Онопко, Пасічніченко, Піскун, Волошин, Ченбай, Ховбоша, Тертишний, ІНП, Тимченко, ІНП, ІНП.

ІНП * – гравець на перегляді

Також варто сказати, що в цій грі відпочинок від Сергія Ященка отримала ціла група гравців – це Степанчук, Бажан, Шершень, Стрільців, Даниленко. А Ігор Гордя на даний момент знаходиться на перегляді в іншій команді, повідомляє прес-служба клубу.

«Цю гру зіграли набагато краще, оскільки була можливість вже тренуватися на полі, а не в залі. Перегляд потенційних новачків триває, але за цими двома матчів я не можу сказати, що зараз серед них є гравці рівня вище наших гравців. Брати участь в турнірі Пожічевского в Полтаві ми не будемо, прийняли рішення готується через подібні товариські матчі. На даний момент у нас все йде за планом і підготовка до другої частини сезону проходить без збоїв», – прокоментував підсумок перших товариських матчів головний тренер «Кременя» Сергій Ященко.

Свій наступний контрольний матч «Кремінь» зіграє 6 лютого проти бронзового призера першої ліги, комсомольського «Гірник-Спорт». Початок матчу на стадіоні «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаева о 14:00.

Все по темі: Кремінь  розгром  Рокита