Губернатор Головко збирається скаржитися в Кабміні на Держгеокадастр

Нарікання на порушення та зловживання надходять і від учасників АТО, і від аграріїв, і від звичайних мешканців сіл, які не можуть продовжити оренду землі. Натомість обласна влада не має важелів впливу на управління, оскільки те напряму підпорядковується Києву.

Про це губернатор Полтавщини написав у «Фейсбук» 2 лютого.

Сьогодні на прийом громадян прийшли учасники АТО. Питання болюче і одне на всіх — діяльність, точніше бездіяльність управління Держгеокадастру в Полтавській області. Хлопцям відмовляють у виділенні навіть тих земельних ділянок, які заброньовані і виставлені на офіційному сайті, чого від служби вимагав Кабмін. Замість того ділянки виставляють на аукціон.
Завтра по обіді у Центрі допомоги учасникам АТО (к. 121) збираємося з бійцями знову. Запрошуємо керівника управління Держгеокадастру — і будемо розбиратися по кожному конкретному випадку, чому хлопці отримали відмову, тоді як мали першочергове право на отримання землі.
Ну а в четвер питання про діяльність Держгеокадастру в Полтавській області буду ставити на зустрічі в Кабміні. Адже нарікання на порушення та зловживання надходять і від учасників АТО, і від аграріїв, і від звичайних мешканців сіл, які не можуть продовжити оренду землі. Натомість обласна влада не має важелів впливу на управління, оскільки те напряму підпорядковується Києву», – написав губернатор Валерій Головко.

Все по темі: губернатор  Кабмін  скаржаться 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин