Пенсіонерів заспокоюють: реорганізація Пенсійного фонду їм дискомфорту не принесе

Наприкінці грудня минулого року Урядом ухвалено рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь Пенсійного фонду шляхом їх об’єднання. Передусім такий крок стосується районів з невеликою кількістю пенсіонерів.

До управлінь які об’єднуються належать і управління Пенсійного фонду України в м. Кременчуці, в м. Комсомольску, в Кременчуцькому та Козельщинському районі. Замість цих чотирьох управлінь створюється Кременчуцьке об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Таке об’єднання є суто організаційним і його мета – покращити якість управління в пенсійній системі. Мова не йде про ліквідацію органів Пенсійного фонду в районах. Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об’єднання.

Головною одиницею обслуговування громадянина стає точка надання послуг (фронт-офіс), яка розташована не тільки за місцем знаходження управління Пенсійного фонду, а і в центрах територіальних громад (якщо в громади є таке бажання).

Об’єднання кількох управлінь в одне не тягне за собою скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг. Перш за все скорочено буде керівний склад. Для отримання сервісу не потрібно буде збирати візи та погодження. Всі послуги надасть спеціаліст, до якого звернулись за допомогою.

Тому основним завданням є підвищення кваліфікації спеціалістів, які задіяні на прийомі громадян, та якнайшвидше впровадження нових централізованих комп’ютерних технологій.

Про це повідомила адміністрація управління Пенсійного фонду України в м. Кременчуці

Все по темі: громади  органів  пенсійній системі 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин