Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2015 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.07.2011 «Про затвердження Положення про механізм справляння та порядок сплати єдиного податку у місті Кременчуці»

КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

від 02 лютого 2016 року м.Кременчук

Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2015 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.07.2011 «Про затвердження Положення про механізм справляння та порядок сплати єдиного податку у місті Кременчуці»

На підставі Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», керуючись   Податковим кодексом України та ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кременчуцька міська рада Полтавської області вирішила:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 30.01.2015 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.07.2011 «Про затвердження Положення про механізм справляння та порядок сплати єдиного податку у місті Кременчуці», а саме: у додатку до цього рішення «Про механізм справляння та порядок сплати єдиного податку» викласти у новій редакції наступні пункти:

– п.1.1. розділу І «Положення про механізм справляння та порядок сплати єдиного податку (далі – Положення) розроблене відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, Податкового Кодексу України, Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» та підставі Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»;

– п.п.2.1.13 п. 2.1. «Платники єдиного податку» розділу ІІ «Третя група – фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень»;

– п.п. 2.2.3 пункту 2.2. «Ставки єдиного податку»

«Відсоткові ставки єдиного податку для третьої групи встановлюються у розмірі:

3 відсотки доходу – у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим кодексом України;

5 відсотків доходу – у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

Для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, ставка єдиного податку встановлюється у розмірі, визначеному підпунктом 2 пункту 293.3 статті 293 Податкового кодексу України».

Усі інші правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку регулюються главою 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» Податкового кодексу України.

  1. Опублікувати дане рішення в офіційному виданні Кременчуцької міської ради газеті «Вісник Кременчука» (головний редактор Гамза Є.В.) в 5 -денний термін з дня його прийняття.
  2. Відповідно до розділу І Прикінцевих положень до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 № 909-VIII встановити, що це рішення застосовується з дати набрання чинності зазначеного закону.
  3. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління виконкому міської ради Неіленко Т.Г., першого заступника міського голови Пелипенка В.М. та постійні депутатські комісії з питань будівництва, підприємницької діяльності, побутового та торговельного обслуговування та регуляторної політики (голова комісії Шевченко М.І.) та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики (голова комісії Плескун О.В.).

Строк контролю: січень 2017 року.

 Міський голова  В.О.МАЛЕЦЬКИЙ

 

 

 

 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин