Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2015 «Про встановлення ставки акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у м.Кременчуці»

КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

від 02 лютого 2016 року м.Кременчук

Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2015 «Про встановлення ставки акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у м.Кременчуці»

На підставі Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», керуючись Податковим кодексом України та ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кременчуцька міська рада Полтавської області вирішила:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 30 січня 2015 року «Про встановлення ставки акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у м. Кременчуці», а саме: пункт 1 цього рішення викласти у новій редакції:

«Встановити, що з 2016 року в м. Кременчуці порядок сплати акцизного податку та визначення бази оподаткування, розмірів його ставок здійснюється відповідно до розділу VІ «Акцизний податок» Податкового кодексу України».

  1. Відповідно до розділу І Прикінцевих положень до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 № 909-VIII встановити, що це рішення застосовується з дати набрання чинності зазначеного закону.

3. Опублікувати дане рішення в офіційному виданні Кременчуцької міської ради газеті «Вісник Кременчука» (головний редактор Гамза Є.В.)   у 5-денний термін з дня його прийняття.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління виконкому міської ради Неіленко Т.Г., першого заступника міського голови Пелипенка В.М. та постійні депутатські комісії з питань будівництва, підприємницької діяльності, побутового та торговельного обслуговування та регуляторної політики (голова комісії Шевченко М.І.) та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики (голова комісії Плескун О.В.).

Строк контролю: січень 2017 року.

Міський голова В.О.МАЛЕЦЬКИЙ                               

 

 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин