Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2015 «Про затвердження «Положення про механізм справляння та порядок сплати транспортного податку в м. Кременчуці»

КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

від 02 лютого 2016 року м.Кременчук

Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2015 «Про затвердження «Положення про механізм справляння та порядок сплати транспортного податку в м. Кременчуці»

На підставі Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»,   керуючись   Податковим кодексом України та ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 30 січня 2015 року «Про затвердження «Положення  про  механізм  справляння  та  порядок сплати  транспортного  податку  в  м.Кременчуці», а саме: пункт 2 цього рішення вважати таким, що втратив чинність.
  1. Встановити, що з 2016 року в м. Кременчуці порядок сплати транспортного податку, визначення бази оподаткування та його ставок здійснюється відповідно до статті 267 Податкового кодексу України.
  2. Опублікувати дане рішення в офіційному виданні Кременчуцької міської ради газеті «Вісник Кременчука» (головний редактор Гамза Є.В.) в 5 – денний термін з дня його прийняття.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління виконкому міської ради Неіленко Т.Г., першого заступника міського голови Пелипенка В.М. та постійні депутатські комісії з питань будівництва, підприємницької діяльності, побутового та торговельного обслуговування та регуляторної політики (голова комісії Шевченко М.І.) та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики (голова комісії Плескун О.В.).

Строк контролю: січень 2017 року

Міський голова  В.О.МАЛЕЦЬКИЙ

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2018 Середа
18 Вересня, 2018 Вівторок
більше новин