У Кременчуці  «Парк Миру»  став комунальним

На третю сесію міської ради було винесене питання «Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Парк Миру» на 2016 -2020 роки».

Після того, як депутатами міської ради попереднього скликання було прийнято рішення про неутворення районних в місті рад, і сьогодні в місті триває процес ліквідації Автозаводської і Крюківської районних рад, виникло питання, хто ж буде надалі займатися парком Миру, який свого часу був створений і до цих пір знаходився під  опікою Автозаводської районної ради.

За пропозицією Управління культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, парк Миру має стати самостійним закладом культури і відпочинку, в якому має бути керівник, відповідний штат, які доглядатимуть за парком, охоронятимуть його та працюватимуть у напрямку розвитку.

Саме це і викликало чимало дебатів у депутатів – деякі з них були категорично проти створення комунального підприємства «Парк Миру», пропонуючи то закріпити його територію за КП «Благоустрій Кременчука», то об’єднати його з іншими парками.

Міський голова Віталій Малецький під час дебатів зауважив, що протягом багатьох років цей парк створювався руками кременчужан, за останні роки він став справжньою перлиною і окрасою міста. У парку встановлений єдиний в Україні Гонг Миру, розташований Музей під відкритим небом тощо. І якщо зараз все це залишити без нагляду і без відповідального господаря, то   все напрацьоване швидко прийде в занедбаний стан. Тому міський голова звернувся до депутатів з проханням підтримати рішення, яке винесене на сесію. Врешті –решт,  більшістю голосів рішення було підтримане. Тож парк Миру відтепер буде комунальним.

Все по темі: комунальний  парк  штат 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин