На  «АвтоКрАЗ» у січні виробили на експорт 81% продукції

ПАТ «АвтоКрАЗ» змушене було відкоригувати свої виробничі плани на січень поточного року, із урахуванням особливих графіків роботи підприємств-постачальників в період традиційних новорічних вихідних.

План виробництва січня був виконаний виготовленням 64 одиниць автомобілів КрАЗ. Це середній показник виробництва січня за останні 5 років. У загальному обсязі виробленої продукції найбільша кількість – 92%, склали повнопривідні автомобілі-шасі, решта – бортові автомобілі. У першому місяці поточного року підприємство, в основному, працювало над виконанням зовнішньоекономічних контрактів: 81% продукції вироблено на експорт, решта – для споживачів внутрішнього ринку.

Крім автомобільної техніки, Кременчуцьким автозаводом були виготовлені три причепи, тоді як у січні минулого року причіпна продукція підприємством не виготовлялася.

За підсумками роботи минулого місяця Кременчуцькому автозаводу вдалося досягти значного зростання виробництва запасних частин, який в 2,1 рази перевищив аналогічний показник минулого року і склав більше 3 млн .грн.

З 1 січня 2016 року Кременчуцький автозавод пішов на безпрецедентний в умовах політичної та економічної кризи крок, знизивши в середньому на 20% (залежно від моделі вантажівки) ціни на автомобілі КрАЗ для споживачів країн ближнього і далекого зарубіжжя. Це при тому, що попереднє зниження цін на свою основну продукцію КрАЗ провів у листопаді минулого року, здешевивши вантажівки на 10%.

План на лютий затверджений і доведений до всіх структурних підрозділів підприємства, трудовий колектив КрАЗу націлений на послідовне нарощування темпів виробництва при оптимізації всіх невиробничих витрат і жорстокій економії енергоресурсів. Крім цього продовжаться роботи з освоєння нової техніки і поліпшення якості серійної продукції.

Все по темі: автомобілі  виготовлені  продукція 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин