«Notre Dame de Paris»: українці 20 років не бачили подібних шоу

Les meilleures chansons de NOTRE DAME de PARIS – повна назва концерту-сенсації, що представили кременчуцьким глядачам. Це найкращі композиції з легендарного мюзиклу «Notre-Dame de Paris» у виконанні 7 солістів – учасників і фіналістів всеукраїнських співочих шоу. Разом із ними на сцені був великий оркестр і хор. Додаткові емоції і враження забезпечувала гра світла десятків прожекторів, що відповідно до ситуації створювали драматичну, таємничу або надзвичайно зворушливу атмосферу.

– Це не формат мюзиклу, а концерт надзвичайно високого рівня. Як музикант, можу сказати, що українські міста років 20 не бачили подібних шоу, – розповів один із солістів шоу Арсен Мірзоян.

Загалом на підготовку цього концерту знадобилося близько року. Як розповіли учасники, складно було все. Солісти працювали з викладачами французької над вимовою та акцентом, адже саме цією мовою лунають музичні шедеври у цьому концерті, займалися з викладачем вокалу, потім був непростий етап роботи з оркестром, диригентом, коли «тончили» звук та аранжування. За цей час навіть дещо змінився склад учасників. Адже, як жартома говорять самі артисти, за мету собі ставили зробити все краще, ніж французи.

Остаточний зірковий склад у Кременчуці виглядав так: Квазімодо – Арсен Мірзоян, Есмеральда – Ольга Жмуріна, П’єр Грінар – Михайло Дімов, Феб – Аркадій Войтюк, Флер до Ліс – Наталя Січкур, Клопен – Віктор Романченко. Акторам не доводилось проходити складні кастинги, їх обрали продюсери, переглянувши їхні виступи конкурсах, таких як «Голос країни» та «Х-Фактор».

Що ж стосується вражень кременчуцької публіки, то останні композиції глядачі слухали стоячи, вигукували «браво!» і «молодці!».

– Сьогодні тут був дуже крутий настрій, – поділились Арсен Мірзоян та Ольга Жмуріна своїми враженнями після концерту.

Фоторепортаж Дмитра Бабця дивіться ТУТ.

Все по темі: концерт  Міський палац культури  рок-опера  сенсація 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин