«Notre Dame de Paris»: українці 20 років не бачили подібних шоу

Les meilleures chansons de NOTRE DAME de PARIS – повна назва концерту-сенсації, що представили кременчуцьким глядачам. Це найкращі композиції з легендарного мюзиклу «Notre-Dame de Paris» у виконанні 7 солістів – учасників і фіналістів всеукраїнських співочих шоу. Разом із ними на сцені був великий оркестр і хор. Додаткові емоції і враження забезпечувала гра світла десятків прожекторів, що відповідно до ситуації створювали драматичну, таємничу або надзвичайно зворушливу атмосферу.

– Це не формат мюзиклу, а концерт надзвичайно високого рівня. Як музикант, можу сказати, що українські міста років 20 не бачили подібних шоу, – розповів один із солістів шоу Арсен Мірзоян.

Загалом на підготовку цього концерту знадобилося близько року. Як розповіли учасники, складно було все. Солісти працювали з викладачами французької над вимовою та акцентом, адже саме цією мовою лунають музичні шедеври у цьому концерті, займалися з викладачем вокалу, потім був непростий етап роботи з оркестром, диригентом, коли «тончили» звук та аранжування. За цей час навіть дещо змінився склад учасників. Адже, як жартома говорять самі артисти, за мету собі ставили зробити все краще, ніж французи.

Остаточний зірковий склад у Кременчуці виглядав так: Квазімодо – Арсен Мірзоян, Есмеральда – Ольга Жмуріна, П’єр Грінар – Михайло Дімов, Феб – Аркадій Войтюк, Флер до Ліс – Наталя Січкур, Клопен – Віктор Романченко. Акторам не доводилось проходити складні кастинги, їх обрали продюсери, переглянувши їхні виступи конкурсах, таких як «Голос країни» та «Х-Фактор».

Що ж стосується вражень кременчуцької публіки, то останні композиції глядачі слухали стоячи, вигукували «браво!» і «молодці!».

– Сьогодні тут був дуже крутий настрій, – поділились Арсен Мірзоян та Ольга Жмуріна своїми враженнями після концерту.

Фоторепортаж Дмитра Бабця дивіться ТУТ.

Все по темі: концерт  Міський палац культури  рок-опера  сенсація 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин