У Центрі адмінпослуг Кременчуцького району з’явилася нова техніка

Відтепер, мешканцям Кременчуцького району, адмінпослуги надаватимуться швидше. 

Кременчуцька районна держадміністрація 4 лютого отримала від керівництва Біланівського гірничо-збагачувального комбінату два багатофункціональні пристрої фірми «Canon». Пристрої три в одному: принтер, ксерокс та сканер, використовуватимуть у Центрі надання адміністративних послуг Кременчуцького району. Минулого року в Центрі було надано 10 650 адміністративних послуг. Незважаючи на це, черги не зникають, а люди продовжують звертатися за отриманням послуг.

IMG_8423

За словами т. в. о. ЦНАПу Кременчуцького району Ірини Троцької, завдяки цим пристроям працівники їхнього Центру зможуть більш швидко та якісно обслуговувати мешканців Кременчуцького району, а також значно зменшити черги або ж узагалі їх позбутися. Генеральний директор Біланівського ГЗК Юрій Хіміч повідомив, що це – не перша і далеко не остання допомога, яку підприємство надає громадянам.
«У міру своїх можливостей ми допомагатиме й надалі», – зазначив Юрій Хіміч.

IMG_8466

За таку допомогу Біланівському гірничо-збагачувальному комбінату вдячний і голова районної держадміністрації Володимир Ярмола: «Зараз досить складна ситуація, людей звертається дуже багато, а необхідної техніки немає. Ми прагнемо надавати якісні послуги і позбутися черг узагалі».

 

Все по темі: Canon  Біланівський ГЗК.  принтер  сканер 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин