Кременчуцькі підприємства не зможуть користуватися каналізацією міста

Проект був повністю призупинений.

Робоча група з питань державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності не затвердила проект комунального підприємства «Кременчукводоканал», а саме про затвердження правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації міста Кременчука.

Виявляється, що перевірка Національної комісії, які  завітала на підприємство у січні, має ряд зауважень. «Кременчукводоканал» має час до квітня, аби виправити усі неполадки.

За словами начальника управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмили Жорняк, відтепер, якщо підприємство все ж таки хоче запровадити цей проект, їм буде необхідно починати усе з нуля і проходити усі процедури по-новому, адже терміни обговорення проекту закінчується. З квітня, усе доведеться починати з початку.

У зв’язку з цим, робоча група прийняла рішення зняти цей проект з розгляду взагалі.
Загалом, даний проект стосувався забезпечення приймання, відведення і очистку стічних вод підприємствам, а саме кількісні та якісні показники приймання стічних вод до міської каналізації з урахуванням діючих вимог водокористування при укладанні договорів з Підприємствами на послуги водопостачання та водовідведення.

Все по темі: каналізація  КП «Кременчукводоканал»  підприємства 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин