Меморіальний знак учасникам АТО хочуть встановити вже у липні

А саме в день смерті першого кременчужанина, який загинув у АТО.

Це Дмитро Шевченко, який загинув у Донецькому аеропорті.

Як пояснив голова громадської організації кременчуцьких учасників АТО “Координаційний центр” Володимир Поляков,  у парку “Ювілейний” буде створено меморіальний комплекс.

Це пропонують кременчуцькі АТОшники. Були пропозиції створити комплекси в парку Миру, сквері Бабаєва чи біля краєзнавчого музею, але зупинились на парку “Ювілейний”.

На думку кременчуцьких учасників АТО, першим у комплексі має бути знак, який викували ковалі.

Це чотири мечі, які символізують чотири сектори в зоні проведення АТО. Розташовані ці мечі на своєрідному п’єдесталі у вигляді тризуба. І це символізує, що Україна зараз у війні, але готова і надалі захищати суверенітет від агресора.

Володимир Поляков зазначив, що кременчуцькі АТО-шники наполягають, аби це був меморіал Слави. Закласти його мають 4 липня цього року – у день, коли два роки тому в АТО загинув перший кременчужанин.

У чиновників інша думка. Так, начальник управління архітектури і містобудування Олександра Волощенко нагадала, що парк “Ювілейний” – природо-охоронна зона, тож розміщувати будь-які об’єкти у зеленій зоні заборонено.

А керівник міського управління культури Володимир Кондрашов запропонував зробити “Алею героїв”, бо меморіал вимагає багато узгоджень. Але АТО-шники наполягають на створенні меморіалу.

Все по темі: атошники  комплекс  меморіал 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин