Про канікули не йдеться: епідситуація у кременчуцьких школах стабільна

За інформацією управління освіти міста, від початку 2-го навчального семестру та станом на 5 лютого всі загальноосвітні  заклади працюють на повну потужність. Із загальної кількості школярів, яких у школах Кременчука налічується 19 545 дітей, сьогодні відсутніми в закладах освіти  є 12,3 % учнів від загальної кількості.

Серед відсутніх є діти, які хворіють, а також ті, які не прийшли до школи з інших поважних причин. Як зазначають в управлінні освіти, у порівнянні з 1-им навчальним днем і безпосередньо канікулярним періодом показник звернень до лікарів із приводу хвороби серед дітей шкільного віку дещо збільшився. Втім, спеціалісти це пояснюють тим, що відсутність  учня в школі має бути підтверджена довідкою.

Нагадаємо, що 1 лютого в усіх загальноосвітніх закладах Кременчука майже через місячну перерву було розпочато 2-ий семестр навчального 2015-2016 років. Із метою недопущення збільшення кількості хворих на ГРВІ і грип у них введено заходи профілактики таких захворювань. Щоранку медичні працівники проводять профілактичний огляд школярів. Дітей із первинними ознаками респіраторно-вірусними інфекціями передають під подальший медичний супровід. Окрім того, у школах введено посилену вітамінізацію, розроблено графік провітрювань та вологих прибирань приміщень класних кімнат і приміщень загального користування, проводиться просвітницька робота серед учнів. Про це повідомила прес-служба міськвиконкому.

Все по темі: грип  діти  навчання 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин